Przejdź do treści

Badania laboratoryjne

Strona główna > Specjalizacje > Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne to kluczowy element diagnostyki chorób oraz monitorowania postępów leczenia. W HUMA Medica oferujemy pełny zakres badań krwi, wymazy, posiewy, cytologie oraz badanie nasienia. 

Wyniki badań laboratoryjnych pozwalają lekarzom trafnie ocenić stan zdrowia pacjenta oraz postawić właściwą diagnozę, co umożliwia dostosowanie odpowiedniego leczenia.  
Wyniki badań laboratoryjnych udostępniamy Pacjentom w formie cyfrowej, dzięki czemu mogą wygodnie z każdego urządzenia mobilnego dowiedzieć się więcej na temat swojego stanu zdrowia. 

Współpracujemy z laboratoriami: Synevo oraz Diagnostyka, co daje gwaranację wysokiej jakości badań oraz uzyskanie wyników badań w krótkim czasie.

Często zadawane pytania

Kiedy mogę pobrać krew?

Punkt pobrań w HUMA Medica jest czynny w określone dni miesiąca. Kalendarz pracy punktu pobrań zawsze publikujemy na naszej stronie na Facebooku oraz w wizytówce Google.

W jakich godzinach mogę pobrać krew?

Punkt pobrań czynny jest w godzinach: 8:00-12:00 w określone dni miesiąca.

Kiedy otrzymam wynik?

Wyniki w zależności od rodzaju wykonanych badań dostępne wysyłamy do Pacjentów w wiadomości SMS lub dostępne są na stronie internetowej laboratorium pod kodem dostępu, który Pacjenci otrzymują po pobraniu materiału.

Nowość!

Ortodoncja
W HUMA MEDICA

Marzysz o pięknym uśmiechu?
Teraz to możliwe w Huma Medica.

lek. dent. Olena Aleksiychuk