Przejdź do treści
ikona-ginekolodzy

GINEKOLODZY

Anna Łucyszyn ginekolog Warszawa

lek. Anna Łucyszyn

Specjalista położnictwa i ginekologii, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie. Pracuje w Poradni Profilaktyki Raka Szyjki Macicy Zakładu Profilaktyki Nowotworów Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób szyjki macicy, pochwy i sromu.

Współpracuje z Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym Szpitala św. Anny w Piasecznie oraz Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

Regularnie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach naukowo-szkoleniowych. Posiada certyfikat umiejętności kolposkopowych Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji Kolposkopii.

lek. Aleksandra Jagodzińska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2021 specjalistka położnictwa i ginekologii. 

W latach 2021-2023 odbyła staż w King’s College w Londynie, gdzie pod kierunkiem profesora Kyprosa Nicolaidesa otrzymała certyfikat w dziedzinie medycyny płodowej – Diploma in Fetal Medicine. 

W 2019 Ukończyła Studia Doktoranckie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.Posiada liczne certyfikaty w tym najważniejszy certyfikat FMF z zakresu diagnostyki prenatalnej, preeklampsji oraz porodu przedwczesnego.

W codziennej praktyce prowadzi ciąże oraz wykonuje badania ultrasonograficzne referencyjne I, II oraz III trymestru.

lek. Anna Monies-Nowicka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalistka ginekologii i położnictwa. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Ginekologii Operacyjnej w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM przy ul. Polnej w Poznaniu a następnie w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie. 

Pełni dyżury na Oddziale Porodowym oraz na izbie przyjęć w szpitalu specjalistycznym „Inflancka” oraz na oddziale ginekologiczno – położniczym w szpitalu św. Anny w Piasecznie. 

Zajmuje się poradnictwem antykoncepcyjnym, zakładaniem wkładek domacicznych (antykoncepcyjnych) oraz leczeniem niepłodności, nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych, polipów trzonu i szyjki macicy, nadżerek, endometriozy, zaburzeń miesiączkowania jak i chorób przenoszonych drogą płciową oraz zmian w obrębie sromu, pochwy i szyjki macicy. Wykonuje również kolposkopie.

Rafał Karwowski Huma Medica

dr n. med i n. o zdr. Rafał Karwowski

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Posiada aktywny certyfikat Fetal Medicine Foundation, uprawniający do wykonywania USG I trym, oraz oceny ryzyka wad chromosomalnych na podstawie testu PAPP-A. 

Zajmuje się prowadzeniem ciąży oraz prewencją i leczeniem chorób kobiecych. Wykonuje badania ultrasonograficzne, cytologiczne. Zajmuje się doborem antykoncepcji, zakładaniem wkładek hormonalnych i niehormonalnych oraz implantów podskórnych.

Michał Głuszak Huma Medica

dr n. med. Michał Głuszak

Ginekolog, którego w pracy cechują: profesjonalizm, empatia, życzliwość oraz świetny kontakt z pacjentką. Każda kobieta, niezależnie od tego czy chce wykonać USG, chce prowadzić ciążę, poszukuje optymalnych metod antykoncepcji, czy ma problemy z zajściem w ciążę – może liczyć na pomoc. Swoją przygodę z ginekologią dr Głuszak rozpoczynał w I Klinice Położnictwai Ginekologii WUM. Tam też prowadził wykłady dla studentów w ramach studiów doktoranckich. Specjalizację z położnictwa i ginekologii uzyskał w 2015 r. W tym samym roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, broniąc rozprawy doktorskiej na temat zastosowania USG do monitorowania przebiegu porodu. Jego praca cytowana była w pismach na całym świecie. Jest też autorem wielu publikacji z dziedziny ginekologii. Swoje doświadczenie zdobywał też w szpitalach w Londonderry w Irlandii Północnej oraz Munster w Niemczech. Jego zainteresowania zawodowe to przede wszystkim: fizjologia i patologia ciąży, diagnostyka prenatalna (w tym testy PAPP-A – posiada certyfikaty: Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej FMF oraz sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników), diagnostyka i leczenie niepłodności, operacje endoskopowe w ginekologii (m.in. leczenie torbieli jajników, mięśniaków macicy, polipów endometrium), nowoczesne metody antykoncepcyjne (m.in. zakłada podskórne implanty antykoncepcyjne, wkładki wewnątrzmaciczne, w tym najnowszy rodzaj wkładek miedzianych – IUB Ballerine). Aktualnie pracuje w Szpitalu św. Anny w Piasecznie oraz w Klinice Położnictwa i Perinatologii szpitala przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Prywatnie jest miłośnikiem motoryzacji, zwłaszcza tej zabytkowej.

Serhij Melnykow Huma Medica

lek. Serhij Melnykow

Specjalista położnictwa i ginekologii. Zastępca ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w Szpitalu św. Anny w Piasecznie. Znakomity operator.

Zajmuje się prewencją i leczeniem chorób kobiecych, wykonuje kolposkopie i wulwoskopie, przeprowadza wszelkie zabiegi ginekologiczne. Zajmuje się również prowadzeniem ciąży. Wykonuje badania ultrasonograficzne, cytologiczne. Zajmuje się doborem antykoncepcji, zakładaniem wkładek hormonalnych i niehormonalnych oraz implantów podskórnych.

Przeprowadza konsultacje również w języku ukraińskim.

lek. Piotr Porębski

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Aktualnie pracuje w Szpitalu św. Anny w Piasecznie oraz w szpitalu „Medicover”. Współpracuje również, że szpitalem „Inflancka” jako lekarz bloku porodowego. Zajmuje się prowadzeniem ciąży oraz prewencją i leczeniem chorób kobiecych. Wykonuje badania ultrasonograficzne, cytologiczne. Zajmuje się doborem antykoncepcji, zakładaniem wkładek hormonalnych i niehormonalnych oraz implantów podskórnych. Posiada aktywny certyfikat Fetal Medicine Foundation, uprawniający do wykonywania USG I trym, oraz oceny ryzyka wad chromosomalnych na podstawie testu PAPP-A. Język angielski biegle, hiszpański komunikatywnie. W wolnych chwilach lubi podróżować oraz aktywnie spędzać czas.

pediatra warszawa

PEDIATRZY

lek. Magdalena Foltyn

Pediatra, która uwielbiam pracę z dziećmi, a dzieci uwielbiają Panią doktor. Podczas tych spotkań, realizuje swoją pasję. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2005 r. Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu Klinicznym przy ul.Banacha, na Oddziale Endokrynologii. Specjalizację z pediatrii rozpoczęła w Szpitalu Dziecięcym przy ul.Marszałkowskiej, na Oddziale Nefrologii Dziecięcej i Pediatrii. Następnie kontynuowała ją w Centrum Zdrowia Dziecka, w Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii. Od wielu lat doświadczenie zdobywa również pracując w warszawskich przychodniach dla dzieci.

Udziela konsultacji w zakresie Poradni Dzieci Zdrowych, Poradni Dzieci Chorych, kwalifikuje do szczepień, przeprowadza bilanse zdrowia oraz udziela teleporad.

specjaliści

POZOSTALI SPECJALIŚCI

RADIOLOGIA - BADANIA USG

lek. Wojciech Łyczek

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Laureat nagrody Złoty Laur Absolwenta WUM za ukończenie studiów z najwyższą średnią ocen. Od 2017 roku członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU), od maja 2021 przewodniczący warszawskiej Sekcji Studentów i Młodych Lekarzy PTU. Pracownik Zakładu Diagnostyki Ultrasonograficznej i Mammografii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Posiada certyfikat PTU w zakresie ultrasonografii ogólnej.

Dr-Aleksandra-Szubert-Franczak

lek. Aleksandra Szubert-Franczak

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Zakładzie Radiologii I w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie. Posiada certyfikat umiejętności w zakresie diagnostyki ogólnej USG Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, European Society of Radiology i Radiological Society of North America. Doświadczenie zdobywała również podczas praktyk zagranicznych w Szpitalu Klinicznym w Saragossie, w Hiszpanii.

INTERNISTA - CHOROBY WEWNĘTRZNE

lek. Arkadiusz Krysiński

Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie doświadczenie zawodowe zdobywa w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA w Warszawie.
Poszerza swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach.

Zaangażowany w działalność badawczą w ramach Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN. W swojej pracy stawia na profesjonalny kontakt z pacjentem oraz zindywidualizowany dobór leczenia. 

Przeprowadza konsultacje także w języku angielskim.
 

ENDOKRYNOLOGIA I LECZENIE OTYŁOŚCI

dr n. med. Magdalena Łukawska-Tatarczuk

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i doktorantka w Klinice Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha 1 A. Od 2015 roku doświadczenie zawodowe zdobywa w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Została wyróżniona przyznaniem Grantu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego na realizację projektu: pt. „Związek podwyższonego miana przeciwciał przeciwtarczycowych z wybranymi parametrami układu sercowo-naczyniowego u pacjentów z cukrzycą typu 1.”
Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

MEDYCYNA PRACY/BADANIA KIEROWCÓW

lek. Robert Śliwa

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista Medycyny Pracy. W pracy cechuje go wysoki profesjonalizm oraz świetny kontakt z pacjentem. Posiada niezmierzone zasoby dobrego humoru.
Prywatnie miłośnik sztuk walki.

UROLOGIA

lek. Hamza Ismail

Absolwent kierunku lekarskiego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Rezydent w trakcie specjalizacji z urologii. Na co dzień pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej
i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Lindleya 4.

Główne obszary zainteresowań to rozwijanie umiejętności minimalnie inwazyjnych, diagnostyka i leczenie pacjentów
z podejrzeniem nowotworów układu moczowego, urologia czynnościowa oraz andrologia z kwalifikacją do zabiegów operacyjnych.

Oprócz leczenia zabiegowego zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem farmakologicznym chorób z zakresu urologii.

Przyjmuje pacjentów od 18 roku życia.

ikona-stomatolodzy

STOMATOLODZY

lek. dent. Olga Melnykowa

Absolwentka Iwano-Frankiwskiej Państwowej Akademii Medycznej (Ukraina). 

W codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą, pedodoncją oraz protetyką. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii estetycznej. 

Swoją wiedzę stale poszerza, uczestnicząc w kursach i konferencjach specjalistycznych. W pracy dba o miłą atmosferę i komfort pacjenta.

Interesuje się sztuką i literaturą, a w wolnych chwilach maluje.

Poniżej prezentujemy kilka prac lek. dent. Olgi Melnykowej.

lek. dent. Ting-Yi Lin

Lek. dent. Ting-Yi Lin pochodzi z Tajwanu (Republiki Chińskiej). Przyjechał do Polski w roku 2008 i skończył studia stomatologii w Poznaniu.

Na co dzień zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem, ogólną stomatologią i chirurgią. W swoich kontaktach z pacjentami doktor Lin stara się przybliżać przyjazne i bezbolesne oblicze stomatologii. Doktor Lin biegle posługuje się językami: chińskim, polskim i angielskim.

Olena Aleksiychuk ortodonta warszawa

lek. dent. Olena Aleksiychuk

Nostryfikacja dyplomu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
 

Uczestniczyła w wielu kursach i konferencjach specjalistycznych z ortodoncji i innych dziedzin stomatologii w Polsce i zagranicą, m.in. Kurs Certyfikujący Invisalign. Podczas swojej wieloletniej praktyki stomatologicznej zdobyła ogromne doświadczenie. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO).

Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dorosłych i dzieci, wykorzystując w swojej pracy najnowsze techniki leczenia, leczy pacjentów za pomocą indywidualnie projektowanych aparatach – niewidoczne aparaty Invisalign, zakotwienie z użyciem implantów ortodontycznych, aparaty stałe, aparaty zdejmowane dla dzieci.

Jak mówi, największą satysfakcję z pracy daje jej uśmiech i pewność siebie pacjentów po zakończeniu leczenia i na wizytach kontrolnych.

lek. dent. Vladyslav Klymyshen

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizujący się w chirurgii stomatologicznej, implantologii, implantoprotetyce, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej. Wykonuje wszystkie operacje przy użyciu mikroskopu lub lup stomatologicznych, co pozwala na zwiększenie precyzji zabiegów i minimalizację powikłań. 

Nieustannie rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i kongresach międzynarodowych, wdrażając nowoczesne protokoły leczenia do codziennej praktyki.

Przede wszystkim dba o komfort pacjentów, zapewniając im bezbolesne i skuteczne leczenie. 
Przyjmuje pacjentów w językach polskim, ukraińskim, rosyjskim, angielskim.

Agnieszka Dmoch

Asystentka oraz higienistka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej im. Michała Beliny-Czechowskiego w Podkowie Leśnej.

Posiada wiele lat praktyki zarówno w roli asystentki jak i higienistki stomatologicznej. Doświadczenie zdobyła pracując w wielu warszawskich i podwarszawskich klinikach. Podczas swojej zawodowej aktywności miała również okazję podjąć pracę w Wielkiej Brytanii, gdzie spędziła 2 lata jako higienistka stomatologiczna.

Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.