o przychodni

ikona-ginekolodzy

GINEKOLODZY

dr-anna-luczyszyn

Dr Anna Łucyszyn

Specjalista położnictwa i ginekologii, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie. Pracuje w Poradni Profilaktyki Raka Szyjki Macicy Zakładu Profilaktyki Nowotworów Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób szyjki macicy, pochwy i sromu. Współpracuje z Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym Szpitala św. Anny w Piasecznie oraz Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Regularnie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach naukowo-szkoleniowych. Posiada certyfikat umiejętności kolposkopowych Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji Kolposkopii.

dr-michal-gluszak

Dr n. med. Michał Głuszak

Ginekolog, którego w pracy cechują: profesjonalizm, empatia, życzliwość oraz świetny kontakt z pacjentką. Każda kobieta, niezależnie od tego czy chce wykonać USG, chce prowadzić ciążę, poszukuje optymalnych metod antykoncepcji, czy ma problemy z zajściem w ciążę – może liczyć na pomoc. Swoją przygodę z ginekologią dr Głuszak rozpoczynał w I Klinice Położnictwai Ginekologii WUM. Tam też prowadził wykłady dla studentów w ramach studiów doktoranckich. Specjalizację z położnictwa i ginekologii uzyskał w 2015 r. W tym samym roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, broniąc rozprawy doktorskiej na temat zastosowania USG do monitorowania przebiegu porodu. Jego praca cytowana była w pismach na całym świecie. Jest też autorem wielu publikacji z dziedziny ginekologii. Swoje doświadczenie zdobywał też w szpitalach w Londonderry w Irlandii Północnej oraz Munster w Niemczech. Jego zainteresowania zawodowe to przede wszystkim: fizjologia i patologia ciąży, diagnostyka prenatalna (w tym testy PAPP-A – posiada certyfikaty: Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej FMF oraz sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników), diagnostyka i leczenie niepłodności, operacje endoskopowe w ginekologii (m.in. leczenie torbieli jajników, mięśniaków macicy, polipów endometrium), nowoczesne metody antykoncepcyjne (m.in. zakłada podskórne implanty antykoncepcyjne, wkładki wewnątrzmaciczne, w tym najnowszy rodzaj wkładek miedzianych – IUB Ballerine). Aktualnie pracuje w Szpitalu św. Anny w Piasecznie oraz w Klinice Położnictwa i Perinatologii szpitala przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Prywatnie jest miłośnikiem motoryzacji, zwłaszcza tej zabytkowej.

Dr Serhij Melnykow

Specjalista położnictwa i ginekologii. Zastępca ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w Szpitalu św. Anny w Piasecznie. Znakomity operator. Zajmuje się prewencją i leczeniem chorób kobiecych, wykonuje kolposkopie i wulwoskopie, przeprowadza wszelkie zabiegi ginekologiczne. Zajmuje się również prowadzeniem ciąży. Wykonuje badania ultrasonograficzne, cytologiczne. Zajmuje się doborem antykoncepcji, zakładaniem wkładek hormonalnych i niehormonalnych oraz implantów podskórnych. Przeprowadza konsultacje również w języku ukraińskim.

Dr Rafał Karwowski

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Posiada aktywny certyfikat Fetal Medicine Foundation, uprawniający do wykonywania USG I trym, oraz oceny ryzyka wad chromosomalnych na podstawie testu PAPP-A. Zajmuje się prowadzeniem ciąży oraz prewencją i leczeniem chorób kobiecych. Wykonuje badania ultrasonograficzne, cytologiczne. Zajmuje się doborem antykoncepcji, zakładaniem wkładek hormonalnych i niehormonalnych oraz implantów podskórnych.

Dr Piotr Porębski

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Aktualnie pracuje w Szpitalu św. Anny w Piasecznie oraz w szpitalu „Medicover”. Współpracuje również, że szpitalem „Inflancka” jako lekarz bloku porodowego. Zajmuje się prowadzeniem ciąży oraz prewencją i leczeniem chorób kobiecych. Wykonuje badania ultrasonograficzne, cytologiczne. Zajmuje się doborem antykoncepcji, zakładaniem wkładek hormonalnych i niehormonalnych oraz implantów podskórnych. Posiada aktywny certyfikat Fetal Medicine Foundation, uprawniający do wykonywania USG I trym, oraz oceny ryzyka wad chromosomalnych na podstawie testu PAPP-A. Język angielski biegle, hiszpański komunikatywnie. W wolnych chwilach lubi podróżować oraz aktywnie spędzać czas.

pediatra warszawa

PEDIATRZY

dr-magdalena-foltyn

Dr Magdalena Foltyn

Pediatra, która uwielbiam pracę z dziećmi, a dzieci uwielbiają Panią doktor. Podczas tych spotkań, realizuje swoją pasję. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2005 r. Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu Klinicznym przy ul.Banacha, na Oddziale Endokrynologii. Specjalizację z pediatrii rozpoczęła w Szpitalu Dziecięcym przy ul.Marszałkowskiej, na Oddziale Nefrologii Dziecięcej i Pediatrii. Następnie kontynuowała ją w Centrum Zdrowia Dziecka, w Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii , Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii. Od wielu lat doświadczenie zdobywa również pracując w warszawskich przychodniach dla dzieci. Udziela konsultacji w zakresie Poradni Dzieci Zdrowych, Poradni Dzieci Chorych, kwalifikuje do szczepień, przeprowadza bilanse zdrowia oraz udziela teleporad.

specjaliści

POZOSTALI SPECJALIŚCI

RADIOLODZY - BADANIA USG

Dr Wojciech Łyczek

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Laureat nagrody Złoty Laur Absolwenta WUM za ukończenie studiów z najwyższą średnią ocen. Od 2017 roku członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU), od maja 2021 przewodniczący warszawskiej Sekcji Studentów i Młodych Lekarzy PTU. Pracownik Zakładu Diagnostyki Ultrasonograficznej i Mammografii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Posiada certyfikat PTU w zakresie ultrasonografii ogólnej.

Dr-Aleksandra-Szubert-Franczak

Dr Aleksandra Szubert-Franczak

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Zakładzie Radiologii I w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie. Posiada certyfikat umiejętności w zakresie diagnostyki ogólnej USG Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, European Society of Radiology i Radiological Society of North America. Doświadczenie zdobywała również podczas praktyk zagranicznych w Szpitalu Klinicznym w Saragossie, w Hiszpanii.

INTERNISTA - CHOROBY WEWNĘTRZNE

Dr Magdalena Łukawska-Tatarczuk

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i doktorantka w Klinice Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha 1 A. Od 2015 roku doświadczenie zawodowe zdobywa w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Została wyróżniona przyznaniem Grantu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego na realizację projektu: pt. „Związek podwyższonego miana przeciwciał przeciwtarczycowych z wybranymi parametrami układu sercowo-naczyniowego u pacjentów z cukrzycą typu 1.”
Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

LECZENIE OTYŁOŚCI

Dr Magdalena Łukawska-Tatarczuk​

Specjalista Chorób Wewnętrznych. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, uprawniający do profesjonalnej opieki oraz leczenia osób z problemem nadwagi oraz otyłości.
Korzysta również z doświadczenia, jakie zdobyła podczas kilkuletniej pracy w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii. Lekarz, dla którego istotna jest profesjonalna i życzliwa relacja z Pacjentem.

MEDYCYNA PRACY/BADANIA KIEROWCÓW

Dr Robert Śliwa

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista Medycyny Pracy. W pracy cechuje go wysoki profesjonalizm oraz świetny kontakt z pacjentem. Posiada niezmierzone zasoby dobrego humoru.
Prywatnie miłośnik sztuk walki.

ikona-stomatolodzy

STOMATOLODZY

Dr Ting-Yi Lin

Lek. dent. Ting-Yi Lin pochodzi z Tajwanu (Republiki Chińskiej). Przyjechał do Polski w roku 2008 i skończył studia stomatologii w Poznaniu.

Na co dzień zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem, ogólną stomatologią i chirurgią. W swoich kontaktach z pacjentami doktor Lin stara się przybliżać przyjazne i bezbolesne oblicze stomatologii. Doktor Lin biegle posługuje się językami: chińskim, polskim i angielskim.

Dr Olga Melnykowa

Absolwentka Iwano-Frankiwskiej Państwowej Akademii Medycznej (Ukraina). W codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą, pedodoncją oraz protetyką. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii estetycznej. Swoją wiedzę stale poszerza, uczestnicząc w kursach i konferencjach specjalistycznych. W pracy dba o miłą atmosferę i komfort pacjenta.

Interesuje się sztuką i literaturą, a w wolnych chwilach maluje.

Dr Monika Ziarko

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, dziecięcej, ortodoncji dziecięcej oraz w stomatologii estetycznej.