O przychodni

ikona-ginekolodzy

GINEKOLODZY

Anna Łucyszyn ginekolog Warszawa

lek. Anna Łucyszyn

Specjalista położnictwa i ginekologii, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie. Pracuje w Poradni Profilaktyki Raka Szyjki Macicy Zakładu Profilaktyki Nowotworów Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób szyjki macicy, pochwy i sromu.

Współpracuje z Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym Szpitala św. Anny w Piasecznie oraz Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

Regularnie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach naukowo-szkoleniowych. Posiada certyfikat umiejętności kolposkopowych Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji Kolposkopii.

lek. Aleksandra Jagodzińska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2021 specjalistka położnictwa i ginekologii. 

W latach 2021-2023 odbyła staż w King’s College w Londynie, gdzie pod kierunkiem profesora Kyprosa Nicolaidesa otrzymała certyfikat w dziedzinie medycyny płodowej – Diploma in Fetal Medicine. 

W 2019 Ukończyła Studia Doktoranckie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.Posiada liczne certyfikaty w tym najważniejszy certyfikat FMF z zakresu diagnostyki prenatalnej, preeklampsji oraz porodu przedwczesnego.

W codziennej praktyce prowadzi ciąże oraz wykonuje badania ultrasonograficzne referencyjne I, II oraz III trymestru.

lek. Anna Monies-Nowicka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalistka ginekologii i położnictwa. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Ginekologii Operacyjnej w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM przy ul. Polnej w Poznaniu a następnie w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie. 

Pełni dyżury na Oddziale Porodowym oraz na izbie przyjęć w szpitalu specjalistycznym „Inflancka” oraz na oddziale ginekologiczno – położniczym w szpitalu św. Anny w Piasecznie. 

Zajmuje się poradnictwem antykoncepcyjnym, zakładaniem wkładek domacicznych (antykoncepcyjnych) oraz leczeniem niepłodności, nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych, polipów trzonu i szyjki macicy, nadżerek, endometriozy, zaburzeń miesiączkowania jak i chorób przenoszonych drogą płciową oraz zmian w obrębie sromu, pochwy i szyjki macicy. Wykonuje również kolposkopie.

Rafał Karwowski Huma Medica

dr n. med i n. o zdr. Rafał Karwowski

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Posiada aktywny certyfikat Fetal Medicine Foundation, uprawniający do wykonywania USG I trym, oraz oceny ryzyka wad chromosomalnych na podstawie testu PAPP-A. 

Zajmuje się prowadzeniem ciąży oraz prewencją i leczeniem chorób kobiecych. Wykonuje badania ultrasonograficzne, cytologiczne. Zajmuje się doborem antykoncepcji, zakładaniem wkładek hormonalnych i niehormonalnych oraz implantów podskórnych.

Michał Głuszak Huma Medica

dr n. med. Michał Głuszak

Ginekolog, którego w pracy cechują: profesjonalizm, empatia, życzliwość oraz świetny kontakt z pacjentką. Każda kobieta, niezależnie od tego czy chce wykonać USG, chce prowadzić ciążę, poszukuje optymalnych metod antykoncepcji, czy ma problemy z zajściem w ciążę – może liczyć na pomoc. Swoją przygodę z ginekologią dr Głuszak rozpoczynał w I Klinice Położnictwai Ginekologii WUM. Tam też prowadził wykłady dla studentów w ramach studiów doktoranckich. Specjalizację z położnictwa i ginekologii uzyskał w 2015 r. W tym samym roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, broniąc rozprawy doktorskiej na temat zastosowania USG do monitorowania przebiegu porodu. Jego praca cytowana była w pismach na całym świecie. Jest też autorem wielu publikacji z dziedziny ginekologii. Swoje doświadczenie zdobywał też w szpitalach w Londonderry w Irlandii Północnej oraz Munster w Niemczech. Jego zainteresowania zawodowe to przede wszystkim: fizjologia i patologia ciąży, diagnostyka prenatalna (w tym testy PAPP-A – posiada certyfikaty: Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej FMF oraz sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników), diagnostyka i leczenie niepłodności, operacje endoskopowe w ginekologii (m.in. leczenie torbieli jajników, mięśniaków macicy, polipów endometrium), nowoczesne metody antykoncepcyjne (m.in. zakłada podskórne implanty antykoncepcyjne, wkładki wewnątrzmaciczne, w tym najnowszy rodzaj wkładek miedzianych – IUB Ballerine). Aktualnie pracuje w Szpitalu św. Anny w Piasecznie oraz w Klinice Położnictwa i Perinatologii szpitala przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Prywatnie jest miłośnikiem motoryzacji, zwłaszcza tej zabytkowej.

Serhij Melnykow Huma Medica

lek. Serhij Melnykow

Specjalista położnictwa i ginekologii. Zastępca ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w Szpitalu św. Anny w Piasecznie. Znakomity operator.

Zajmuje się prewencją i leczeniem chorób kobiecych, wykonuje kolposkopie i wulwoskopie, przeprowadza wszelkie zabiegi ginekologiczne. Zajmuje się również prowadzeniem ciąży. Wykonuje badania ultrasonograficzne, cytologiczne. Zajmuje się doborem antykoncepcji, zakładaniem wkładek hormonalnych i niehormonalnych oraz implantów podskórnych.

Przeprowadza konsultacje również w języku ukraińskim.

lek. Piotr Porębski

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Aktualnie pracuje w Szpitalu św. Anny w Piasecznie oraz w szpitalu „Medicover”. Współpracuje również, że szpitalem „Inflancka” jako lekarz bloku porodowego. Zajmuje się prowadzeniem ciąży oraz prewencją i leczeniem chorób kobiecych. Wykonuje badania ultrasonograficzne, cytologiczne. Zajmuje się doborem antykoncepcji, zakładaniem wkładek hormonalnych i niehormonalnych oraz implantów podskórnych. Posiada aktywny certyfikat Fetal Medicine Foundation, uprawniający do wykonywania USG I trym, oraz oceny ryzyka wad chromosomalnych na podstawie testu PAPP-A. Język angielski biegle, hiszpański komunikatywnie. W wolnych chwilach lubi podróżować oraz aktywnie spędzać czas.

pediatra warszawa

PEDIATRZY

lek. Magdalena Foltyn

Pediatra, która uwielbiam pracę z dziećmi, a dzieci uwielbiają Panią doktor. Podczas tych spotkań, realizuje swoją pasję. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2005 r. Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu Klinicznym przy ul.Banacha, na Oddziale Endokrynologii. Specjalizację z pediatrii rozpoczęła w Szpitalu Dziecięcym przy ul.Marszałkowskiej, na Oddziale Nefrologii Dziecięcej i Pediatrii. Następnie kontynuowała ją w Centrum Zdrowia Dziecka, w Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii. Od wielu lat doświadczenie zdobywa również pracując w warszawskich przychodniach dla dzieci.

Udziela konsultacji w zakresie Poradni Dzieci Zdrowych, Poradni Dzieci Chorych, kwalifikuje do szczepień, przeprowadza bilanse zdrowia oraz udziela teleporad.

specjaliści

POZOSTALI SPECJALIŚCI

RADIOLODZY - BADANIA USG

Dr Wojciech Łyczek

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Laureat nagrody Złoty Laur Absolwenta WUM za ukończenie studiów z najwyższą średnią ocen. Od 2017 roku członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU), od maja 2021 przewodniczący warszawskiej Sekcji Studentów i Młodych Lekarzy PTU. Pracownik Zakładu Diagnostyki Ultrasonograficznej i Mammografii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Posiada certyfikat PTU w zakresie ultrasonografii ogólnej.

Dr-Aleksandra-Szubert-Franczak

lek. Aleksandra Szubert-Franczak

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Zakładzie Radiologii I w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie. Posiada certyfikat umiejętności w zakresie diagnostyki ogólnej USG Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, European Society of Radiology i Radiological Society of North America. Doświadczenie zdobywała również podczas praktyk zagranicznych w Szpitalu Klinicznym w Saragossie, w Hiszpanii.

INTERNISTA - CHOROBY WEWNĘTRZNE

dr n. med. Magdalena Łukawska-Tatarczuk

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i doktorantka w Klinice Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha 1 A. Od 2015 roku doświadczenie zawodowe zdobywa w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Została wyróżniona przyznaniem Grantu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego na realizację projektu: pt. „Związek podwyższonego miana przeciwciał przeciwtarczycowych z wybranymi parametrami układu sercowo-naczyniowego u pacjentów z cukrzycą typu 1.”
Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

LECZENIE OTYŁOŚCI

dr n. med. Magdalena Łukawska-Tatarczuk

Specjalista Chorób Wewnętrznych. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, uprawniający do profesjonalnej opieki oraz leczenia osób z problemem nadwagi oraz otyłości.
Korzysta również z doświadczenia, jakie zdobyła podczas kilkuletniej pracy w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii. Lekarz, dla którego istotna jest profesjonalna i życzliwa relacja z Pacjentem.

MEDYCYNA PRACY/BADANIA KIEROWCÓW

lek. Robert Śliwa

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista Medycyny Pracy. W pracy cechuje go wysoki profesjonalizm oraz świetny kontakt z pacjentem. Posiada niezmierzone zasoby dobrego humoru.
Prywatnie miłośnik sztuk walki.

ikona-stomatolodzy

STOMATOLODZY

lek. dent. Ting-Yi Lin

Lek. dent. Ting-Yi Lin pochodzi z Tajwanu (Republiki Chińskiej). Przyjechał do Polski w roku 2008 i skończył studia stomatologii w Poznaniu.

Na co dzień zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem, ogólną stomatologią i chirurgią. W swoich kontaktach z pacjentami doktor Lin stara się przybliżać przyjazne i bezbolesne oblicze stomatologii. Doktor Lin biegle posługuje się językami: chińskim, polskim i angielskim.

lek. dent. Monika Ziarko

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii. 

Stomatologia to jej pasja, dlatego poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w Polsce i za granicą. Zwraca uwagę na holistyczne leczenie Pacjentów. 

Zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, leczeniem najmłodszych pacjentów oraz ortodoncją.

Certyfikowana lekarka Invisalign. Zadowolenie Pacjenta jest dla Niej największą nagrodą.

lek. dent. Olga Melnykowa

Absolwentka Iwano-Frankiwskiej Państwowej Akademii Medycznej (Ukraina). 

W codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą, pedodoncją oraz protetyką. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii estetycznej. 

Swoją wiedzę stale poszerza, uczestnicząc w kursach i konferencjach specjalistycznych. W pracy dba o miłą atmosferę i komfort pacjenta.

Interesuje się sztuką i literaturą, a w wolnych chwilach maluje.

Poniżej prezentujemy kilka prac lek. dent. Olgi Melnykowej.