Przejdź do treści

O przychodni

Huma Medica to miejsce, w którym nasi Pacjenci są objęci pełną opieką.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów i lekarzy, specjalizujących się w różnych dziedzinach medycyny. Pracują oni w wielu warszawskich szpitalach. W Huma Medica szczególny nacisk kładziemy na opiekę nad kobietą, na każdym etapie jej życia.

Huma Medica to miejsce, w którym nasi Pacjenci są objęci pełną opieką.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów i lekarzy, specjalizujących się w różnych dziedzinach medycyny. Pracują oni w wielu warszawskich szpitalach. W Huma Medica szczególny nacisk kładziemy na opiekę nad kobietą, na każdym etapie jej życia.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie. Posiadamy zespół fantastycznych specjalistów w swoich dziedzinach. Poza swoimi medycznymi kwalifikacjami, wykazują się również empatią oraz serdecznością dla swoich Pacjentów. Nasi lekarze pracują na specjalistycznym sprzęcie, którego nie powstydziłby się żaden szpital kliniczny w Warszawie. Szczególną uwagę chcemy zwrócić na aparaturę do badań USG. Wykonujemy je na aparatach Voluson – złotym standardzie w położnictwie i perinatologii. Pacjentka ma możliwość obserwowania całego badania USG na przeznaczonym dla niej dodatkowym monitorze. Na życzenie rodziców umożliwiamy otrzymanie pamiątkowego nagrania z badania.

przychodnia-huma-medica-warszawa-wlochy
W Przychodni Huma Medica nie będą się nudzić najmłodsi odwiedzający. Specjalnie przygotowany kącik multimedialny ułatwi im oczekiwanie na wyznaczoną wizytę. Pozostałe osoby mogą liczyć na filiżankę kawy, która pozwoli zrelaksować się przed wizytą.

Samochód można zaparkować wzdłuż ulic, przy których znajduje się Przychodnia – przy ul. Bakalarskiej oraz ul. Wagonowej. Dla lubiących spacery istnieje jeszcze możliwość zaparkowania na oddalonym o 200 metrów parkingu przy dużym centrum handlowym.